W dniach 09-13.12.2019r. w naszej szkole, w klasach I-III zostanie zorganizowany Tydzień - ”Bądź kumplem, nie dokuczaj”, podczas którego podjęte zostaną różnorodne działania mające na celu zmniejszenie zjawiska agresji i przemocy wśród uczniów, a promowane PRZYJAŹŃ, ŻYCZLIWOŚĆ I KOLEŻEŃSTWO. Każdego dnia wychowawca poprowadzi zajęcia na temat przypisanej wartości, a uczniowie ubiorą się w odpowiednim kolorze oraz wspólnie wykonają zadanie. Na korytarzu parteru uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły będą mogli wrzucać karteczki z informacją o „Dobrym uczynku” jakiegoś dziecka, do Skrzynki Dobrego Kumpla”. Klasa, która uzbiera najwięcej karteczek/głosów z inf. o dobrym uczynku ( na karteczce musi znaleźć się: imię, nazwisko, klasa, krótką inf. Co dobrego zrobił/a? oraz podpisem osoby wrzucającej) zdobywa nagrodę „PUDEŁKO Z NIESPODZIANKĄ” ufundowane przez Panią Dyrektor.

Kolorowy tydzień

09.12. poniedziałek - kolor zielony PRZYJAŹŃ