1. września w naszej szkole po raz trzeci odbył się Międzynarodowy Dzień Kropki! To święto KREATYWNOŚCI, dostrzegania swoich mocnych stron i inspirowania innych. Tradycyjnie obowiązywał „kropkowy” strój.

Na godzinie wychowawczej uczniowie przypomnieli sobie historię Vashti i na podstawie Dynamiki Talentów wg profesora Gallupa rozpoznali i nazwali swoje talenty, a także dostrzegli je w swoich rówieśnikach. Talenty zapisane przez kolegów, koleżanki na kartkach w kształcie kropki nosili przez cały dzień na koszulkach lub plecakach.

W czasie przerw działał Kiermasz Okrągłych Smakołyków takich, jak pączki, muffinki czy kuleczki ryżowe, które przygotowali uczniowie z rodzicami.

Tego dnia odbył się także konkurs „Selfie z kropką”, który polegał na znalezieniu kropki narysowanej w wybranym miejscu w szkole, zrobieniu sobie z nią zdjęcia  i jak najszybsze zgłoszenie się do pana Michała Ołdakowskiego. Zwycięzcami zostali:

• W klasach 4 – 5:

Natan Stawarz

Jakub Dyczewski

Filip Górski

• W klasach 6 – 8:

Zuzanna Ruwińska

Tymoteusz Ochocki

Paweł Zegartowski

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy nauczycielom, rodzicom i uczniom za współpracę i pozytywną atmosferę kropkowego dnia!

Natalia Kurzak i Michał Ołdakowski