14 września, w poniedziałek, nasza szkoła po raz czwarty obchodziła International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. To święto kreatywności, dostrzegania swoich mocnych stron i inspirowania innych. Tradycyjnie obowiązywał „kropkowy” strój, a co za tym idzie, międzyklasowy konkurs na największą ilość wykropkowanych strojów (wyniki wkrótce pojawią się na stronie).

Na godzinie wychowawczej uczniowie przypomnieli sobie historię Vashti i na podstawie Dynamiki Talentów wg profesora Gallupa rozpoznali i nazwali swoje talenty. Dodatkowo uczniowie wycinali różnokolorowe kropki, wymyślali wiersze oraz slogany, związane oczywiście... z kropką!!!

Dziękujemy nauczycielom i uczniom za współpracę i pozytywną atmosferę. Niech kropka będzie z Wami! :)