FERIE ZIMOWE 2019

DLA DZIECI KLAS IV-VIII

Serdecznie zapraszamy na ferie w szkole!

Na uczestników czeka wiele atrakcji kulturowych, sportowych, edukacyjnych i rozrywkowych. Codziennie w godzinach porannych odbywać się będą kursy programowania. W kolejnych blokach zajęć proponujemy takie rozgrywki jak kręgle, paintball laserowy, kino, jazda na łyżwach czy warsztaty kulinarne. Opiekunami klas starszych będą nauczyciele wychowania fizycznego Pani Patrycja Deja i Pan Hubert Mosiejko.

Zapisy oraz wpłaty na I tydzień należy dokonać u p. Patrycji Deja (pokój wf).

II tydzień szczegółowe informacje p. Hubert Mosiejko (pokój wf).

Zajęcia edukacyjno-sportowe odbywające się na terenie szkoły oraz na świeżym powietrzu w ramach Akcji Zima są bezpłatne. W podanej kwocie 160 zł (koszt jednego tygodnia) mieszczą się opłaty za bilety wstępu do placówek edukacyjno-rekreacyjnych pozaszkolnych (np. kina, muzeum, teatr itp.) oraz koszt obiadów.

Zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 - 17:00.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

ZAPISY OD 14 STYCZNA DO 25 STYCZNIA!

Serdecznie zapraszamy!