W czwartek 11 maja br. na Gdańskim Stadionie Lekkoatletycznym i Rugby odbyły się finały Mistrzostw Gdańska w piłce nożnej chłopców. W pierwszej fazie rozgrywek finałowych osiem najlepszych zespołów zostało podzielonych na dwie grupy eliminacyjne, które walczyły o prawo awansu do półfinałów rozgrywek. Po dwie najlepsze drużyny z każdej z grup dostąpiły tego zaszczytu. Po dwugodzinnych zmaganiach w systemie „każdy z każdym” do dalszych gier awansowały cztery szkoły w tym Nasza szkoła.

W meczu półfinałowy Nasza szkoła zdecydowanie pokonała drużynę GASP 3:0 i awansowała do finału. W meczu finałowym zabrakło nam trochę szczęścia i celności, trzy razy piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do siatki na przeszkodzie dwa razy stanęła poprzeczka i raz słupek. Po zaciętej walce ulegliśmy 1:2.

W nagrodę za wywalczenie tytułu wicemistrza Gdańska wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, dyplom oraz puchar.

Oto skład srebrnych medalistów:

Wiktor Skup – kapitan, Piotr Kowalski, Piotr Ihnatowicz, Jakub Cemka, Michał Rouland – Kowalewicz, Filip Zadrożny, Szymon Rouland – Kowalewicz, Maciej Kleidienst, Aleks Brodowski, Olek Dereweńko oraz trenerzy Krzysztof Krystecki i Hubert Mosiejko.

Gratulacje dla srebrnej drużyny i trenerów.