25 listopada biblioteka szkolna włączyła się w obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia. Nauczyciele bibliotekarze przygotowali okolicznościową wystawkę z najciekawszymi cytatami najbardziej znanego dzieciom misia – Kubusia Puchatka, z przepisem na „misiową” herbatkę oraz plakatami i kasetami z baśniami o Gumisiach. Czytelnicy odwiedzający w tym dniu wypożyczalnię mieli możliwość pokolorowania obrazków przedstawiających Kubusia i przyjaciół oraz zapoznania się z literaturą o „misiowej” tematyce zgromadzoną w bibliotece, np. Miś Uszatek, Pamiętnik Czarnego Noska. Mogli też wysłuchać piosnek Misia i Margolci. Prace wykonane przez dzieci zostały wyeksponowane na wystawce i udostępnione innym czytelnikom. Szczególną atrakcją dla dzieci były niezapowiedziane odwiedziny Kubusia Puchatka.