Podobnie jak w latach ubiegłych, nasza szkoła 30 stycznia 2022 r. weźmie udział w 30. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, z którego dochód zostanie przeznaczony na dofinansowanie okulistyki dziecięcej. To dzięki ofiarności i zaangażowaniu całej społeczności szkolnej udało nam się zakończyć sukcesem poprzednie akcje. Dlatego po raz kolejny zwracamy się z prośbą do wszystkich Państwa o wsparcie naszego przedsięwzięcia poprzez przekazanie darów, które moglibyśmy wystawić na licytację. Mile widziane będą wszelkie wyjątkowe przedmioty, w tym także wykonane własnoręcznie, ale również vouchery na usługi lub ciekawe wydarzenia z udziałem nauczycieli, uczniów, rodziców, znanych osób. Różnorodności i oryginalność przedmiotów mile widziana. Bardzo liczymy na Państwa wielkie serca i ofiarność.

Dary można przekazywać do biblioteki szkolnej jeszcze przed przerwą świąteczną oraz po powrocie dzieci ze zdalnego nauczania, do 15 stycznia 2022 r.