Drodzy Rodzice, sukces tegorocznego Finału WOŚP zawdzięczamy m.in. ofiarności i zaangażowaniu Państwa. Z serca dziękujemy za okazane wsparcie, pomoc w uruchomieniu i obsłudze szkolnej kawiarenki oraz liczne przedmioty przekazane na loterię fantową i aukcję. Szczególne wyrazy wdzięczności otrzymują Państwo:

Żaneta Rzepa, Eliza Chojnacka, Maria Waleńska, Dariusz Rauland-Kowalewicz, Justyna Boczoń, Zofia Bruderek, Dagmara Puzinowska, Urszula Frankowska, Kamila Węglarz, Anna Ćwiklińska, Małgorzata Jewusiak, Agata Marszałek, Magdalena Grzybowska, Agnieszka Szymanek, Beata Jelitto, Magdalena Piskorska, Agata i Piotr Szczepaniakowie, Karolina i Michał Ziębowie, Ilona Berus, Karolina Bartoszek, Ewa Kwidczyńska, Anna Strycharczyk, Jolanta Świerczyńska, Karolina Pusz-Orłowska, Ewa Filipkowska-Filbrandt, Tomasz Kowalczyk, Anna Adamczyk-Canpolat, Agata Maciejewska, Alicja Bruderek, Agata Szczepaniak, Anna Lutomska, Agnieszka i Andrzej Starostowie, Beata i Artur Resmerowie, Agata i Marcin Brzezińscy, Katarzyna i Przemysław Gielniakowie, Dagmara i Leszek Kutczyńscy, Aleksandra Krakowiak, Anna i Wojciech Jastrzębscy, Dorota i Grzegorz Cuperowie, Małgorzata Kierschkowska, Aleksandra Pettke, Julia Orobij, Łukasz Kasperowicz, Emilia Kozłowska, Ewa Parafianowicz, Ewa i Wojciech Dawidowscy, Robert Kulmanowski, Lidia i Jarosław Burakowscy, Anna Sobieska-Lammek, Marcin i Monika Kołodziejczykowie, Ewa Wesołowska, Hanna Zadroga, Dorota Dulska, Anita Bonislawska, Ewa Filipkowska, Wojciech Filbrandt, Ewelina i Bartłomiej Atamańczukowie, Ewa i Rafał Potempowie, Monika i Cezary Glaspanowie, Krystyna i Krzysztof Pawelscy, Joanna i Wojciech Litwinowie, Emilia i Piotr Śmilgieniowie, Magdalena Szostak, Robert Butkiewicz, Jadwiga Koronkiewicz-Wicher, Joanna Grabowska, Izabela Żuk, Małgorzata Strunk, Małgorzata Tylman, Ewa Bojko, Tomasz Tworzowski, Agata i Jakub Piltzowie, Oliwia i Piotr Pawelcowie, Agnieszka Lammek, Aleksandra Pettke, Katarzyna Gielniak. Składamy również podziękowania Zarządowi Morskiego Portu Gdańsk S.A.

Organizatorzy SZKOLNEGO SZTABU 27. Finału WOŚP