Opłaty - Szkoła Podstawowa nr 80 im. Budowniczych Portu Północnego

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 w Gdańsku

OPŁATA  ZA  KWIECIEŃ 2024r.:

Opłata za obiady w miesiącu kwietniu 2024 r.:

Grupa przedszkolna

21 dni x 8,00 zł. = 168,00 zł.

20 dni x 5,00 zł = 100,00 zł.

Prosimy o terminową płatność od 1-go do 10-go każdego miesiąca.

UWAGA!

Nieuregulowanie w terminie wpłat będzie skutkowało brakiem możliwości spożywania obiadów przez dziecko do momentu uiszczenia wpłaty.

W przypadku nieobecności dziecka na obiedzie, należy jego nieobecność zgłosić mailowo obiady.sp80@poczta.fm najpóźniej do godz. 9:00 w tym dniu. Zgłoszony odpis zostanie odliczony przy płatności w kolejnym miesiącu.

oplaty-130571.jpg

SZCZEGÓŁOWA INFORMACJA O PŁATNOŚCI ZA OBIADY

W roku szkolnym 2023/2024 w stołówce szkolnej warunkiem korzystania z obiadów jest podpisanie umowy oraz opłacenie kaucji (w kwocie 12zł) za kartę magnetyczną.

Kaucję za kartę należy wpłacić u Intendenta gotówką!

Na konto wpłacać można tylko kwotę za obiady.

Zgodnie z zapisem w umowie w roku szkolnym 2023/2024 obowiązują nowe indywidualne numery kont bankowych, na które będą wnoszone płatności.

Koszt 1 obiadu dla ucznia wynosi 5.00 zł

Umowę w dwóch egzemplarzach prosimy złożyć w formie papierowej u Intendenta.

W przypadku samodzielnego drukowania umowy przez rodzica, prosimy aby umowa została wydrukowana na jednej kartce(dwustronnie).

Umowę podpisujemy dla każdej osoby osobno (rodzeństwo).

Ze względu na konieczność wprowadzenia umów do systemu GPE bardzo prosimy umowę złożyć maksymalnie do 08 września 2023r.

Przed wykonaniem przelewu należy posiadać podpisaną umowę oraz wpłaconą kaucję (12 zł) za kartę.

Opłaty za obiady należy wpłacać przelewem na indywidualne konto bankowe (za każde dziecko na osobnym przelewie) od 1 do 10 dnia danego miesiąca, za który wnoszona jest opłata.

Wyjątek będą stanowić płatności za wrzesień i styczeń. W tym przypadku termin będzie podawany na szkolnej stronie www oraz przy wejściu do szkoły.

Obiady rozpoczynają się 11.09.2023r. dla klas 0-8.

Dzieci, które nie będą posiadały karty magnetycznej nie będą mogły korzystać z obiadów w stołówce.

Brak wpłaty w terminie powoduje blokadę karty i uczeń nie będzie mógł pobierać obiadu do czasu uregulowania zaległości.