W światowym Dniu Życzliwości i Pozdrowień, Słonik Tumbo zawitał do naszej szkoły. Podkreślił on wagę solidarności z potrzebami dzieci po stracie bliskiej osoby. Uczniowie przygotowali dla niego wiele niespodzianek, począwszy od dobrego słowa na powitanie, podania go dalej, poprzez zajęcia edukacyjne w klasach 1-8, słodkości, kiermasz ciast, sprzedaż cegiełek na rzecz Fundacji Hospicyjnej oraz przesłania klas, skierowanych do rówieśników i przekazanie ich Tumbo.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy jak zwykle spisali się na medal, piekąc pomarańczowe ciasta oraz wspomagając finansowo fundusz dzieci osieroconych.

Dziękujemy Paniom, pracującym w szkolnej kuchni, za przygotowanie pomarańczowych słodkości dla dzieci. Zniknęły w oka mgnieniu !! (Takie były pyszne!)

Dziękujemy wszystkim uczniom klas 1-8, współorganizatorom tego dnia. Jesteśmy z Was b.b. dumni.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkoły za aktywne włączenie się w organizację Dnia Tumbo i Dnia Życzliwości w naszej szkole.

Cała społeczność szkolna stanowiła DOSKONAŁY TEAM!!!!

Dyrekcja

https://dziennikbaltycki.pl/slonik-tumbo-odwiedzil-gdanskie-szkoly-i-przedszkola-wyjatkowa-akcja-edukacyjna-dla-dzieci-imlodziezy/ar/13682252