Kadra pedagogiczna 2019/2020

Sztygar Marzena - dyrektor szkoły

historia

Mendel Beata - wicedyrektor

zajęcia komputerowe/etyka

Gałutowska Beata - wicedyrektor

j. polski

Barczuk Dominika

edukacja wczesnoszkolna

Baranowska Zuzanna

j. angielski

Białorucka Magdalena

j.polski

Bołkowska Karina biologia, chemia

Czuraj Bąkowska Maria

historia

Czaboćko Dorota

nauczyciel specjalista 

Dolna Cecylia

pedagog

Domżalski Bartosz

świetlica

Dybowska Agnieszka

psycholog

Elwirska Arleta

edukacja wczesnoszkolna

Formela Arkadiusz

informatyka

Franaszczuk Truszkowska Marta

biblioteka

Grabska Natalia

muzyka

Hałun Irena

świetlica

Heller Ewa

nauczyciel specjalista

Jachlewska Magdalena

nauczyciel specjalista

Jadeszko Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

Jankowska Małgorzata

religia 

Jerzykiewicz Marta

świetlica

Kamieniecka Magdalena

edukacja wczesnoszkolna

Kapkowska Anna

matematyka

Klucznik Małgorzata

matematyka

Klimaszewska Niedziela Iwona

edukacja wczesnoszkolna

Kosiewicz Magdalena nauczyciel specjalista 
Kłosowska Katarzyna historia, doradztwo zawodowe, wos, edb

Krefta Kowalczuk Anna

j. angielski

Krystecki Krzysztof

wychowanie fizyczne

Kucharska Marta

biologia

Kuriata Agata

wychowanie przedszkolne

Lange Wojciech

religia 

Literski Arkadiusz

język angielski

Lisiecka Cydzik Kinga

język angielski

Łapuć Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

Markiewicz Krzysztof

wychowanie fizyczne

Marszewska Aleksandra

nauczyciel specjalista

Mazur Emilia

fizyka

Mielencka Jolanta

matematyka 

Migowska Weronika

język polski

Mosiejko Hubert

wychowanie fizyczne

Mysiakowska Martyna

język angielski

Okuniewska Magdalena

świetlica

Olbryś Barbara

technika, plastyka

Ołdakowski Michał

wychowanie fizyczne

Pestka Monika

edukacja wczesnoszkolna

Pieper Paweł

religia 

Pisowacka Anna

przyroda, geografia

Pruszak Michał

j. polski, j. angielski

Resmer Beata

j. niemiecki, religia

Sałbut Ewa

biblioteka

Sarnacka Joanna

j. polski

Sobiech Grażyna

j. polski

Sowula Joanna

logopeda

Stasiuk Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

Stryjewski Łukasz

świetlica

Suchocka Joanna

matematyka

Świniarska Ewa

wychowanie przedszkolne

Trojak Iwona

nauczyciel terapeuta

Uciechowska Iwona

edukacja wczesnoszkolna

Wachowiak Ewelina

świetlica

Wierzbicka Dorota, s. Dorota

religia