Kadra pedagogiczna 2021/2022

Nazwisko i imię

Przedmiot

Sztygar Marzena - dyr.

historia

Mendel Beata - wicedyr.

zajęcia komputerowe 1-3

Gałutowska Beata - wicedyr.

j. polski

Barczuk Dominika

edukacja wczesnoszkolna

Białorucka Magdalena

j. polski

Czuraj Bąkowska Maria

historia, wos

Bielan Adrianna

świetlica

Bołkowska Karina

chemia

Borkowski Bartłomiej

religia

Czaboćko Dorota

nauczyciel specjalista

Cybula Lucyna

przyroda, biologia

Długokęcka Izabela

wychowanie przedszkolne

Domżalski Bartosz

świetlica

Dybowska Korneluk Agnieszka

psycholog/ świetlica

Elwirska Arleta

świetlica

Formela Arkadiusz

informatyka

Franaszczuk Truszkowska Marta

j. polski/czytelnia

Fulara Janina , s. Bożena

religia

Hałun Irena

świetlica

Heller Ewa

nauczyciel specjalista

Jachlewska Magdalena

nauczyciel specjalista

Jadeszko Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

Jastrzębowska Marlena

religia

Kamieniecka Magdalena

edukacja wczesnoszkolna

Kapkowska Anna

matematyka

Klucznik Małgorzata

matematyka

Klimaszewska Niedziela Iwona

edukacja wczesnoszkolna

Kosiewicz Magdalena

nauczyciel specjalista

Kłosowska Katarzyna

historia, doradztwo zawodowe, edb

Kozłowska Ewa

wychowanie przedszkolne

Krefta Kowalczuk Anna

j. angielski

Kucharska Marta

biologia

Krystecki Krzysztof

wychowanie    fizyczne

Laskowska Anna

pedagog

Literski Arkadiusz

język angielski

Lisiecka Cydzik Kinga

język angielski

Łapuć Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

Markiewicz Krzysztof

wychowanie fizyczne

Marcfeld Justyna

muzyka/etyka

Mazur Emilia

fizyka

Mielencka Jolanta

matematyka 

Miotk Monika

matematyka

Mosiejko Hubert

wychowanie fizyczne

Mysiakowska Martyna

język angielski

Okuniewska Magdalena

świetlica

Olbryś Barbara

technika

Ołdakowski Michał

wychowanie fizyczne

Pisowacka Anna

geografia

Pruszak Michał

j. polski, j. angielski

Puzinowska Dagmara

Fit klasa

Resmer Beata

j. niemiecki, religia

Sałbut Ewa

biblioteka

Sarnacka Joanna

j. polski, terapia pedagogiczna

Sowula Miszczak Joanna

logopeda/ świetlica

Suchocka Perzanowska Joanna

matematyka

Stasiuk Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

Stryjewski Łukasz

świetlica

Topolska Halina

informatyka

Trojak Iwona

rewalidacja/terapia

Uciechowska Iwona

edukacja wczesnoszkolna

Wachowiak Ewelina

plastyka, technika