W tym roku w naszej szkole w ramach projektu Szkoła Promująca Zdrowie odbył się konkurs na najciekawszy film przedstawiający przebieg udzielania pierwszej pomocy w zakresie RKO. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przedstawić na krótkim filmie zasady reanimacji oraz zachowania się w sytuacji udzielania pierwszej pomocy. Z nadesłanych filmów udało się nam wybrać jeden, który w najciekawszy i najdokładniejszy sposób odzwierciedla ten niekiedy bardzo stresujący moment. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo oraz poświęcony czas na przygotowania i nagranie scenek. Zwyciężczynią konkursu została Zuzanna Wójcicka z klasy 2a. Nagroda oraz pamiątkowy dyplom zostanie wręczona przy najbliższej okazji na apelu szkolnym.

A oto nagrodzony film

Gratulujemy! Anna Pisowacka, Krzysztof Markiewicz