Pragniemy poinformować społeczność szkolną, że akcja „Ratujemy koale” zakończyła się sukcesem. Uczniowie naszej szkoły wykazali się niebywałą przedsiębiorczością. Odbyły się kiermasze zabawek, książek, ciast, a także szkolna dyskoteka. Dzięki uczniowskim inicjatywom udało się zebrać pieniądze, które przeznaczyliśmy na: e-adopcję 18 koali oraz zakup 4 drzew eukaliptusowych na karmę dla zwierząt. Dodatkowo wpłaciliśmy kwotę 600 zł. na szpital, w którym mieszkają obecnie poranione w pożarach koale.

Wszystkim uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły, którzy aktywni włączyli się do akcji serdecznie dziękujemy. Na parterze szkoły zaprezentowane są sylwetki wszystkich koali zaadoptowanych w naszej akcji, są to certyfikaty zakupu.