1, 2, 3 START… Sezon 2019/20 uważamy za rozpoczęty.

W najbliższą sobotę 12 czerwca o godzinie 14:30 w Pozytywnej Szkole Podstawowej na ulicy Azaliowej szkolna drużyna rodziców, Fairy Tail, rozegra swój pierwszy mecz w kolejnym sezonie zmagań z rodzicami innych gdańskich szkół podstawowych.

Przed nami 15 kolejek zmagań, w których w tym roku wystąpi rekordowa ilość 36 drużyn. 25 kwietnia 2020r. wszystko zakończy wielki finał, który wyłoni zwycięzcę V edycji ALSR. W pierwszym etapie rywalizacji spotkamy się z: Super Team 47, Euro 27, Zmory i Zmory PLUS.

Drużyna cały czas z otwartymi rękoma powita nowych rodziców, którzy zechcą spróbować swych sił na siatkarskim boisku. Poczuć więź z drużyną. Emocje podczas meczu. Wszystko pod czujnym okiem zawodowych sędziów, w profesjonalnej otoczce realizowanej przez wspaniałych organizatorów.

Treningi drużyny odbywają się w każdy czwartek o godzinie 19:00 pod czujnym okiem trenera Krzysztofa. Więcej informacji na temat Amatorskiej Ligi Siatkówki Rodziców można znaleźć na stronie www.tss.org.pl/siatkowka/. Relacje z meczów drużyny Fairy Tail w ostatnich latach dostępne są na www.facebook.com/fairytailsp80/.

Wszystkich zapraszamy do kibicowania i przekonania naszych dzieciaków, że rodzice sport nie tylko oglądają na ekranach telewizorów.