W niedzielę 18.06.2023r w Bydgoszczy odbyły się  VI Mistrzostwa Polski Łodzi Smoczych.Do startow zgłosiły sie drużyny z Warszawy, Gdańska, Malborka, Człuchowa i Torunia.
Reprezentacja naszej szkoły pod patronem klubu MMKS Gdańskie Lwy już trzeci raz z rzędu miała możliwość sprawdzić się w tych zmaganiach. Kolejny raz udało się zająć bardzo dobre miejsca w mocno obsadzonym turnieju. W kategorii junior women, dziewczyny zdobyły brązowy medal. W kategorii open, chłopcy wywalczyli 5 miejsce, również 5 miejsce zajęliśmy w kategorii mikst
Wszystkim serdecznie gratulujemy.
Nasza reprezentacja to: Natalia Jabłonowska, Magda Pawelska, Aniela Bartosiak, Zuzia Fiertek, Hania Alisz, Lena Marczuk, Kinga Weryk,Tosia Olszówka, Nina Petrykowska, Maja Rutkiewicz, Kasia Pyrzak, Nikodem Kwaśny, Kamil Canpolat, Mikołaj Mańkowski, Wiktor Chirek, Jakub Janiak, Szymon Górecki oraz trener Krzysztof Markiewicz.