Międzynarodowy Dzień Kropki, to  święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzimy 15 września.
Tego dnia uczniowie młodszej grupy wiekowej wzięli udział w wielu ciekawych zabawach, które pomagają dzieciom odkrywać talenty,
poznawać swoje mocne strony i pobudzać wyobraźnię. Odbyła się prezentacja filmu na temat książki The Dot, którą napisał Peter Reynolds.
Jest to historia dziewczynki, która dzięki małej kropce zmieniła myślenie o sobie i uwierzyła we własne możliwości.
Z zapałem rozwiązywaliśmy łamigłówki, rozpoznawaliśmy zakodowane zagadki, śpiewaliśmy piosenkę o przygodach małej Vashti.
Na zakończenie naszego świętowania została zrealizowana najbardziej inspirująca część zajęć- prace plastyczne wykonane wyobraźnią naszych uczniów.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. To był wspaniały dzień dla nas wszystkich!