Szanowni Państwo,

podobnie jak w latach ubiegłych, społeczność naszej szkoły włącza się w Finał WOŚP.
W związku z powyższym przesyłamy Państwu link do wirtualnej skarbonki założonej przez naszą szkołę. Już od dzisiaj można dokonywać do niej wpłat. Pragniemy przypomnieć, że każda, nawet najmniejsza kwota ma ogromne znaczenie. Liczymy na Państwa hojność i wierzymy, że razem uda nam się „Przejrzeć na oczy”, zgodnie z hasłem, które przyświeca tegorocznej zbiórce, mającej na celu wsparcie OKULISTYKI DZIECIĘCEJ.

Ponadto ponawiamy  prośbę do wszystkich Państwa o wsparcie naszego przedsięwzięcia poprzez przekazanie darów, które moglibyśmy wystawić na licytację oraz zorganizować dzięki nim loterię fantową. Mile widziane będą wszelkie wyjątkowe przedmioty, w tym także wykonane własnoręcznie, ale również vouchery na usługi lub ciekawe wydarzenia z udziałem nauczycieli, uczniów, rodziców, znanych osób. Różnorodność i oryginalność przedmiotów mile widziana. Bardzo liczymy na Państwa wielkie serca i ofiarność.

Dary można przekazywać do p. Joanny Suchockiej-Perzanowskiej lub do biblioteki szkolnej  do 14 stycznia 2022 r.