Nasze przedszkolaki bardzo intensywnie spędziły ferie zimowe. Oprócz stałych aktywności przedszkolnych, dzieci miały okazję wziąć udział w wielu nowych i kreatywnych zajęciach. Straż Miejska usystematyzowała wiedzę najmłodszych o bezpiecznych feriach. Dzieci poznały Ozoboty - małe robociki, z którymi utrwalały orientację przestrzenną. Nowe klocki pozwoliły budować różne przedmioty według instrukcji. Było też muzycznie - dzieci grały na bum bum rurkach. Na tabletach poznały nową aplikację graficzną i wykonały wspaniałe prace. W Kuchcikowie powstały kolorowe i bardzo smaczne kanapki. Dzieci założyły mini ogródek i rozpoczęły obserwację wzrostu roślin. Dużo emocji dostarczyła gra w boule. W ostatnim dniu ferii dzieci zapoznały się z myszką interaktywną i doskonale poradziły sobie z jej kodowaniem. Grały też w kółko i krzyżyk z wykorzystaniem specjalnych klocków. Brawo, przedszkolaki!