Mili Państwo,

Zapraszamy rodziców z dziećmi, nauczycieli nauczania początkowego oraz nauczycieli gdańskich przedszkoli, a także inne zainteresowane osoby na spotkanie poświęcone pięknym książkom i  profilaktyce krzywdzenia dzieci.

Już 26 listopada, razem z Biblioteką Manhattan w Gdańsku organizujemy w CH Manhattan we Wrzeszczu spotkanie podczas którego porozmawiamy o tym, jak rodzice małych dzieci mogą chronić je przed przemocą i przygotowywać na spotkania z wielkim, nie zawsze bezpiecznym światem.

Naszym znakomitym gościem będzie Autorka cudownych książeczek adresowanych do dzieci, pani Aneta Głowińska. Czytelnicy, którzy poznali już i pokochali „Kicię Kocię” zapewne chętnie porozmawiają z jej Pomysłodawczynią i pracownikami Centrum Pomocy Dzieciom FDDS w Gdańsku o tym jak razem możemy DAWAĆ DZIECIOM SIŁĘ.

Krzysztof Sarzała

koordynator CPD