KIERMASZ 2A "DAR DLA UKRAINY"
Przed świętami klasa 2a podjęła się, sama z siebie, wspaniałej inicjatywy- zebrania datków na szczytny cel, jakim jest pomoc dla dotkniętej wojną Ukrainy, kraju nowych koleżanek i kolegów. I tak oto, 12 kwietnia, klasa zorganizowała kiermasz ciast, ciasteczek i babeczek oraz innych atrakcyjnych rzeczy jak bransoletek z maszyny i guzików, pięknych kartek okolicznościowych, ozdobnych jajek, zajączków, podkładek z koralików, paczuszek popcornu, lizaków itp. Na stolikach było kolorowo, estetycznie i przepysznie. Kiermasz cieszył się dużym powodzeniem. Uczniowie zebrali 1 211,90 zł. To naprawdę niesamowita suma, która zaskoczyła wszystkich. Już niedługo zostanie przekazana odpowiednim instytucjom, które zajmują się udzielaniem pomocy Ukrainie.
Wszystkim, którzy wzięli w tym wydarzeniu aktywny udział, tym którzy organizowali, pomagali i kupowali serdecznie dziękujemy.
Uczennice i uczniowie klasy 2a
z wychowawczynią Małgorzatą Stasiuk