W dniach 23-25 września 2020r. uczniowie klasy 2a, 2b i 3a wzięli udział w przedstawieniach online, które odbywały się w ramach Festiwalu Teatrów dla dzieci FOTEL 2020.

Klasa 2a obejrzała dwa przedstawienia. W środę 23 września – monogram pt. „Krawiec Niteczka” oraz w czwartek spektakl na podstawie książki „Plastusiowy pamiętnik” pt. „Szkolne przygody Tosi i Plastusia”. Choć pozostaliśmy w szkolnych ławkach to udało nam się poczuć atmosferę prawdziwego teatru. Oba przedstawienia bardzo nam się podobały.

Uczniowie z klasy 2b obejrzeli przedstawienie kukiełkowe "3 xkrólewna, 3x smok", które co chwila wywoływało salwy śmiechu. Wspólnie śpiewana piosenka jeszcze długo gościła w naszej sali.
Drugie, jakże inne przedstawienie, obejrzeliśmy w piątek. Był to teatr cieni na podstawie baśni H.Ch.Andersena "Królowa Śniegu". Z wielkim zaciekawieniem oglądaliśmy przygody małej Gerdy i jej przyjaciela Kaja.

Uczniowie z klasy 3a obejrzeli "Bajkę o szczęściu".

To było inne, ale jakże ciekawe spotkanie z teatrem.