Na sobotnie Zawody Rodzinne o Puchar Dyrektora SP80 zgłosiły się 4 załogi. Tym razem rywalizacja przeniosła się do Parku Jana Pawła II, gdzie w pięknych okolicznościach budzącej się na wiosnę przyrody, uczestnicy zmagali się w wyścigach na rowerze oraz biegowych. Całość rywalizacji wygrała drużyna Ingi Piskorskiej (3a) z tatą. Na drugim miejscu uplasował się Krzyś Kruciński ("0") z tatą, trzecie miejsce zajął Franek Waleński (2a) z tatą a czwarte miejsce druga część rodziny Emilia Waleńska ("0") z mamą
Mimo ostrej rywalizacji, atmosfera zawodów była iście rodzinna, sielankowa. Przy organizacji zawodów pomagały uczennice z klas starszych z naszej szkoły. Wszystkim uczestnikom i wolontariuszką serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne zawody (komunikat pojawi się na stronie naszej szkoły).