W ramach projektu "Zaproś mnie na swoją lekcję" podczas nauki zdalnej oraz jako świąteczne warsztaty z udziałem rodziców, uczniowie klasy 1b i 2c zaprosili Panią Sylwię Wienke z SP nr 6 w Kościerzynie, która w ramach propagowania myślenie wizualnego uczyła nas rysowania KWADRACIAKÓW, wyjaśniła nam również co to są prawa autorskie i dlaczego tak ważne jest podpisywanie swoich prac. Inspiracją do zajęć były kwadraciaki, których autorką jest Pani Agnieszka Halama. To były niezwykłe zajęcia i świetna zabawa, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla rodziców, a nawet dla babć, które wykonały piękne rysunki! Serdecznie dziękujemy Pani Sylwii za zajęcia i już czekamy na następne! Wesołych Świąt!

Katarzyna Jadeszko, Dominika Barczuk