W piątek 31 marca 2023r odbyły się Mistrzostwa Gdańska w wioślarstwie halowym. Wzorem ubiegłych lat nasza szkoła w kategorii 8 klas była w gronie faworytów tych zawodów. Dodatkowo tym razem wystartowały również dzieci z klas 4-6.
W każdej kategorii wiekowej startowało minimum 8 szkół, a różnice punktowe decydujące o miejscach na podium pomiędzy nimi, były minimalne.

Finalnie dziewczęta z klasy 8 zajęły 3 miejsce i zdobyły brązowe medale. Chłopcy z klasy 8 również uplasowali się na 3 miejscu tracąc do 2 miejsca na podium zaledwie 4 punkty.
Świetnie "popłynęły" również młodsze dziewczęta, które zdobyły 4 miejsce w kat. klas 4 i 5 miejsce w kat. klas 5-6.
Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Skład reprezentacji szkoły:
Dziewczęta klasy 8 - Tosia Olszówka, Kinga Weryk, Hania Alisz, Maja Rutkiewicz, Aniela Bartosiak, Lena Marczuk i Nina Petrykowska.
Chłopcy klasy 8 - Wiktor Chirek, Szymon Górecki, Mikołaj Mańkowski, Jakub Janiak, Kamil Canpolat, Nikodem Kwaśny.
Dziewczęta klasy 5-6 - Iga Kutczyńska, Agnieszka Nałęcz, Lena Kornacka, Emilia Różycka, Karolina Bielecka, Julia Walkowska.
Dziewczęta klasy 4 - Zuzia Langowska, Lena Brzostowska, Emilia Waleńska, Marysia Tyburska, Karolina Osimowicz, Zuzia Oksiucik.