Miło nam poinformować, że Szkoła Podstawowa nr 80 otrzymała tytuł Honorowy Wolontariusz Fundacji Hospicyjnej w podziękowaniu za zaangażowanie całej społeczności w pomoc osieroconym dzieciom, za aktywny udział w każdej z siedmiu edycji Dnia Tumbo. W niedzielę 23 kwietnia nagrodę w Ratuszu Głównego Miasta Gdańska odebrała Pani wicedyrektor Beata Gałutowska, koordynatorki akcji Katarzyna Jadeszko i Magdalena Okuniewska oraz reprezentacja uczniów. Po uroczystym rozdaniu nagród ulicami Gdańska przeszła Żonkilowa Parada, w której udział wzięli nasi uczniowie. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom za wspieranie akcji charytatywnych. Pamiętajcie, że: "Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz".