oddaj-strzal-w-10-tke-wybierz-80-tke-419686.jpgoddaj-strzal-w-10-tke-wybierz-80-tke-419687.jpg
Zapraszamy na wirtualny spacer po naszej szkole :) - kliknij

UWAGA! - na wniosku składanym w sekretariacie konieczne są podpisy obojga rodziców!

KLASY PIERWSZE

W roku szkolnym 2023/2024 planujemy utworzyć dwa oddziały ogólnodostępne.

TWOJE dziecko interesuje się naukami ścisłymi? A może wprost przeciwnie, nie przepada za nimi, a Ty szukasz sposobu, by zainteresować je nauką? Twoje dziecko przejawia uzdolnienia artystyczne, uwielbia odkrywać i poszukiwać? Dobrze trafiłeś! W roku szkolnym 2023/2024 zaplanowaliśmy utworzenie dwóch klas z rozszerzonym programem z edukacji motoryczno-ruchowej z tenisa stołowego, oprócz nauki języka angielskiego pierwszoklasiści rozpoczną naukę języka niemieckiego oraz z innowacyjnymi programami:

KLASA Z PASJĄ - nauka, poznawanie świata, rozwijanie zainteresowań i talentów uczniów!
To będzie niezwykła podróż do świata wyobraźni, poprzez rozwijanie zdolności manualnych, radzenia sobie z emocjami, poznawania i rozwijania własnych talentów. Podróż ta będzie cudowną zabawą, podczas której pierwszaki będą pracowały indywidualnie i w zespole, rozwiną swoją kreatywność. Zobaczą, że warto nie tylko pytać, ale też poznawać świat wszystkimi zmysłami. A pamiętaj, szkoła nie znosi nudy!

CIEKAWSKIE PIERWSZAKI – Zabawowo i naukowo!Ciekawość poznawcza dziecka leży w jego naturze. Połączymy naukę z pasją tworzenia, samodzielnym poszukiwaniem i odkrywaniem. Towarzyszyć nam będą doświadczenia, eksperymenty, obserwacje, analizowanie i wyciąganie wniosków. Wspólnie będziemy podążać za tym co nieznane i tajemnicze.

oddaj-strzal-w-10-tke-wybierz-80-tke-420455.jpgoddaj-strzal-w-10-tke-wybierz-80-tke-420456.jpg

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

W roku szkolnym 2023/2024 planujemy utworzyć dwa oddziały przedszkolne, funkcjonujące na takich samych zasadach, jak grupy w przedszkolach.
Zapewniamy 10-godzinną bezpłatną opiekę dwóch nauczycieli (w godz.6.30-16.30). Pomieszczenie oddziału przedszkolnego jest podzielone na część dydaktyczną i część rekreacyjno-zabawową. Sala jest kolorowa, wyposażona w estetyczne i funkcjonalne meble dostosowane do wzrostu dzieci. Dzieci mają do dyspozycji dużą ilość różnorodnych zabawek i gier, które dają im nie tylko rozrywkę, ale także stymulują ich rozwój manualny i intelektualny. W trakcie zajęć dzieci mogą korzystać z "Krainy Malucha" (plac zabaw, plac sportowy, ogród szkolny). Oferujemy całodzienne wyżywienie. Posiłek spożywany jest na stołówce szkolnej w czasie zajęć pod opieką nauczyciela. Oddział przedszkolny posiada oddzielną szatnię.
REALIZUJEMY:
1) innowacje pedagogiczne:
- BAS, TON, SLAP
- nauka gry na bębnach Djembe,
- nauka programowania Scottie Go!, Photon,
- DOC - mówiący robot edukacyjny.
2) rozszerzony program edukacji kulturowej (teatr, kino, koncerty muzyczne, wycieczki, spotkania z ciekawymi ludźmi, bal karnawałowy, piknik rodzinny),
3) rozszerzony program edukacji:
- zajęcia języka angielskiego i języka niemieckiego,
- Kuchcikowo,
- Mali naukowcy,
- kreatywni odkrywcy,
- czytanie na dywanie,
- FITKlasa,
- rytmika,
- zajęcia otwarte dla rodziców z dziećmi.
OFERTA:
- edukacja przedszkolna poprzez zabawę,
- profesjonalna kadra pedagogiczna,
- zajęcia prowadzone w sposób niekonwencjonalny, wyzwalające aktywność dzieci,
- "Wędrówki kształcące” (spotkanie z miejscem, człowiekiem i czasem) na zajęciach edukacyjnych,
- udział w Europejskim programie Szkoły dla zdrowia Europy i Krajowej Sieci Szkół Promujących Zdrowie oraz realizacja wielu programów prozdrowotnych,
- rytmika i koncerty umuzykalniające,
- nauka języka angielskiego (zajęcia obowiązkowe),
- pomoc pedagogiczna,
- pomoc psychologiczna,
- możliwość korzystania ze stołówki szkolnej,
- opieka pielęgniarki szkolnej,
- szereg świetnie przygotowanych imprez szkolnych.

Wszystko dla Dzieci i z Dziećmi! Do zobaczenia! Zapraszamy!