podziekowania-za-dzien-tumbo-498291.jpg

Kochani Przyjaciele!

Czas na podsumowanie Dnia Tumbo czyli Dnia Solidarności z Dziećmi i Młodzieżą w żałobie Edycja VII - 2023

100 szkół i przedszkoli wzięło udział w Dniu Tumbo w Gdańsku.

10 szkół z Polski dołączyło do nas.

130 tys. zł tyle pieniędzy zebrały placówki z pomarańczowych kwest na pomoc osieroconym dzieciom.

Niezliczona ilość dzieci i nastolatków dzięki nauczycielom oswajała temat śmierci i żałoby.

Dzięki Wam możemy :

Pomagać psychologicznie i psychiatrycznie, wystarczy zadzwonić do koordynatora: tel. 573 001 212

Edukować: www.tumbopomaga.pl

Wspierać poprzez Bajki Plasterki: Seria "Bajka Plasterek" - Księgarnia Fundacji Hospicyjnej (hospicja.pl)

Organizować wakacje dla dzieci osieroconych.

W imieniu Fundacji Hospicyjnej pragnę złożyć serdeczne życzenia radosnych i spokojnych świąt dla całej społeczności szkolnej.

Hubert Kulik

Koordynator FDO Tumbo Pomaga

W Zespole Szkolno-Przeszkolnym nr 10 udało się zgromadzić podczas Dnia Tumbo 2878,16zł! Dziękujemy za Wasze wsparcie i WIELKIE SERCE :)