PROJEKT HISTORYCZNY pt." KTO TY JESTEŚ? POLAK MAŁY!"
Od września 2021 roku chętni uczniowie z klas 2 i 3 uczestniczą w całorocznym projekcie historycznym pt." KTO TY JESTEŚ? POLAK MAŁY!" . Wykonują różnorodne zadania, dzięki którym zapoznają się z najważniejszymi wiadomościami z historii Polski. Uczniowie wykonali już 4 różne zadania: plakat pt. "Sto lat Polsko!", książeczka o Polsce, obraz wykonany farbami pt. "W średniowiecznym grodzie", lapbook o drugiej stolicy Polski - Krakowie. Do zakończenia projektu zostały już dwa zadania, ale warto pokazać już dzisiaj, jakie piękne prace wykonali uczniowie i ile wysiłku włożyli w to, aby poznawać historię naszego kraju. Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom, a rodzicom dziękujemy za nieocenione wsparcie!

Organizatorki K. Jadeszko, D. Barczuk