Zapraszamy uczniów klas 1-8 do udziału w wyjątkowym konkursie szkolnym. Co roku uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej akcji bicia rekordu Guinessa w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo - oddechowej organizowanej przez WOŚP. Program Edukacyjny „Ratujemy i Uczymy Ratować” został zakończony, ale chcemy dać możliwość uczniom zaprezentowania tego, czego już się nauczyli. Zapraszamy zatem do nagrania krótkiego filmu przedstawiającego przebieg udzielania pierwszej pomocy w zakresie RKO. Zachęcamy do zaangażowania się wszystkich członków rodziny. Aby przedstawić zasady reanimacji wykorzystajcie misia, lalkę lub inną pluszową zabawkę. Wasz film powinien zobrazować całą sytuację, zachowanie osoby poszkodowanej i udzielającej pomocy. Maksymalna długość nagrania nie powinna przekroczyć 5 minut. Konkursowe dzieło należy zamieść na swoim kanale na platformie YouTube, a następnie przesłać link do materiału poprzez GPE do p. Anny Pisowackiej i p.K. Markiewicza. Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane do 2 listopad br. Wysyłając link wyrażacie zgodę na umieszczenie filmu na stronie internetowej szkoły.

Na najciekawsze produkcje czekają nagrody.

Anna Pisowacka i Krzysztof Markiewicz