Od wtorku (26.01) do niedzieli (31.01 do godz.15.00) będą trwały licytacje online na specjalnym WOŚPowym kafelku na Teams naszej szkoły. Zasady są proste - oglądasz, podziwiasz i licytujesz!

Po wejściu na WOŚP (Zespoły), po lewej stronie odnajdujemy kanały, które są podzielone ze względu na kategorie usług do wylicytowania. W każdym kanale znajdują się posty, z opisem rzeczy do wylicytowania. Na dole każdej notatki znajduje się cena wywoławcza (jeśli jej nie widać, należy kliknąć "Pokaż więcej", aby rozwinąć post). W komentarzu pod przedmiotem, który chcemy wylicytować, wpisujemy kwotę, którą proponujemy i czekamy na odpowiedź innych licytujących! Jeden post dotyczy jednego produktu!

Osoba, która w niedzielę wskaże najwyższą kwotę w komentarzu, wygrywa licytację (wtedy skontaktujemy się ze zwycięzcą prywatnie w kwestii płatności i vouchera).

Przypominamy również o naszej szkolnej e-skarbonce: https://eskarbonka.wosp.org.pl/nlqmfr (szkolna strona www i fb).

Zachęcamy Wszystkich do licytacji i wpłat! Zapraszamy!