Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas 1-3 do wzięcia udziału w Szkolnym  Konkursie Recytatorskim "Strofy o wiośnie", który odbędzie się 13 kwietnia na 4 godz. lekcyjnej (10.45 - 11.30).
  Uczeń zgłasza chęć udziału w konkursie do wychowawcy klasy i dokonuje wyboru utworu literackiego o tematyce wiosennej. Komisja konkursowa dokona oceny recytacji według następujących kryteriów:
•	Wybór utworu w kontekście tematu konkursu
•	Bezbłędne opanowanie pamięciowe
•	Trafność interpretacji głosowej (logiczne akcentowanie, modulacja głosu, intonacja, tempo, pauza)
•	Kultura słowa (artykulacja, akcent, przestankowanie)
•	Ogólny wyraz artystyczny (postawa recytatora, uzasadniony: gest sceniczny, element ruchu, strój, rekwizyt)
Rozstrzygnięcie konkursu i opublikowanie wyników w dniu  26 marca na tablicy MSU i stronie szkoły.
                                                                                                                            Iwona Klimaszewska-Niedziela
                                                                                                                            Magdalena Kamieniecka