W ITTF Polish Junior & Cadet Open wystartowało w nim ponad 300 sportowców urodzonych w latach 2001-2007 z 28 krajów m.in. z Japonii, Republiki Chińskiej, Brazyli.  Zawodnicy każdego z państw rywalizowali indywidualnie, parami i drużynowo. Nasza uczennica Zuzanna Czaja z klasy 8b otrzymała możliwość wystąpienia w barwach reprezentacji Polski. Zuzia po wygraniu pierwszego meczu, musiała poczuć gorycz porażki z reprezentantami Belgii i Czech. Indywidualnie zakończyła rozgrywki na miejscu 42 miejscu, zaś w grze deblowej zakończyła rozgrywki w 1/64 turnieju.

Niezależnie od odniesionego sukcesu, którym była możliwość uczestnictwa w takich zawodach, ten start był ogromnym przeżyciem dla Zuzi, gdyż miała możliwość wystąpić w stroju reprezentacji Polski, z orzełkiem na piersi.

Był to ciężki sezon dla naszej uczennicy. Przypominamy, że reprezentując naszą szkołę wraz z Kornelią Porożyńską z klasy 8c wygrały XX Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym, awansując do finału ogólnopolskiego. Na arenie ligowej wraz z zespołem MRKS jako jedna z podstawowych zawodniczek wygrała II ligę kobiet i aktualnie walczy w barażu o awans do I ligi kobiet. Zaraz po barażu czas na zasłużony odpoczynek i pracę na obozach sportowych, gdzie Zuzia będzie przygotowywała się do nowego sezonu, który rozpocznie międzynarodowym turniejem w Dusseldorfie.