W Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia uczniowie klasy 3b doskonalili jej znajomość, a przede wszystkim dobrze się bawili. Po "umysłowej rozgrzewce" rozpoczęła się zabawa o tytuł MISTRZA TABLICZKI MNOŻENIA, która polegała na poprawnym obliczeniu, jak największej liczby działań w ciągu 5 min. Tytuł zdobyli: Zuzia, Kornel i Piotr M. Potem rozpoczęło się BINGO, które przyniosło wiele emocji. Najlepsi okazali się: Sara, Dominik, Michał, Jaś, Piotr K., Hania. Na zakończenie najtrudniejsze zadanie. Korzystając z tabletów wszyscy podjęli próbę zdobycia tytułu EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA. Wykorzystaliśmy stronę wmtday.org, gdzie uczniowie z całego kraju przystąpili do egzaminu online z tabliczki mnożenia. Tytuł EKSPERTA otrzymali Zuzia i Kuba, którzy dostali moc braw od koleżanek i kolegów. Brawo, uczniowie z klasy 3b :) Jestem z Was dumna!

Małgorzata Łapuć