W tym roku Dzień Tumbo (Dzień Solidarności z Dziećmi i Młodzieżą w żałobie) przeplatany był Światowym Dniem Życzliwości. Kolor pomarańczowy opanował wszystkie klasy 0-3. Nasi najmłodsi uczniowie chętnie brali udział w zajęciach plastycznych podczas, których wykonywali przepiękne pomarańczowe słoniki. Rozwiązywali krzyżówki, oglądali film pt. "Pszczółka Malinka" i zapoznali się z przygotowaną prezentacją o Dniu Życzliwości. 29-30 listopada w ramach Dnia Tumbo odbyła się kwesta i loteria fantowa. Pieniądze zebrane podczas kwesty w szkole zostały przeznaczone na wsparcie dzieci po stracie osób najbliższych.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za wsparcie. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również będziemy mogli wesprzeć Słonika Tumbo.

Mini Samorząd Uczniowski