ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Szanowni Rodzice! Drodzy Nauczyciele! Kochani Uczniowie!

Za nami kolejny rok szkolnej edukacji, niełatwy rok. Mamy za sobą 10 miesięcy wytężonej pracy. Uczyliśmy się siebie nawzajem, stając w obliczu różnych wyzwań, szczególnie w czasie tych ostatnich kilku miesięcy.

Dziękujemy więc za podejmowany w codziennej pracy trud i wysiłek. Dziękujemy za wszelkie inicjatywy, także te mniej zauważalne, ale składające się na budowanie pozytywnego wizerunku naszej szkoły. Praca nauczyciela, w dobie słabnącego autorytetu tego zawodu, nie jest łatwym zadaniem, dlatego tym bardziej wszystkim Państwu dziękujemy.

W sposób szczególny oczy nasze kierujemy ku absolwentom. Dziewięć lat temu po raz pierwszy zabrzmiał dla Was głos dzwonka naszej szkoły. Dziś nadszedł czas rozstania. Życzymy, abyście w kolejnej szkole odnaleźli miejsce dla siebie, aby była ona spełnieniem Waszych oczekiwań,
marzeń i pragnień. Moment pożegnania to trudna chwila, ale także wspaniała, bo oto rozpoczyna się coś nowego. Dlatego życzymy, by to, co od jutra stanie się treścią Waszego życia, było jak najlepsze, byście się nie zawiedli na ludziach, żebyście się spotykali ze sprawiedliwością i serdecznością.

Życzymy Wszystkim wspaniałych, pełnych wrażeń, bezpiecznych wakacji oraz radosnego oczekiwania na spotkanie w nowym roku szkolnym.
Obyśmy wrócili z nowym zapasem sił i gotowością do spełniania marzeń i planów.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 80

Marzena Sztygar