Rodzice, koledzy, ciocie, wujkowie, sąsiedzi....głosujcie!

Zachęcamy do głosowania na najlepsze prace konkursowe w II Edycji Ogólnopolskiego Programu edukacji żywieniowo-kulinarnej. Już drugi raz w ramach programu "Dobrze jemy ze Szkołą na Widelcu" zorganizowany został konkurs dla uczniów z ponad 1500 szkół z całej Polski. W tym roku, realizując zajęcia edukacyjnokulinarne w ramach projektu uczniowe mieli za zadanie opracować materiał pod tytułem "Poszukiwanie źródeł Dobrego Jedzenia”. Uczniowie klas 1-3 pod opieką nauczycieli i rodziców przygotowywali prace konkursowe - filmy, teledyski, kolaże zdjęć, prezentacje, teatrzyki. Do finału konkursu przejdą jednak tylko te, które zdobędą minimum 50 głosów zebranych przez internet.
Oddawać głosy można już tylko do 20 maja, za pośrednictwem galerii konkursowej na stronie www.dobrzejemy.szkolanawidelcu.pl (zakładka „Konkurs”).

Zapraszamy do głosowania!