Walentynki są dniem serdecznych pozdrowień, wyrażania przyjaźni czy sympatii, a zwyczaje walentynkowe już na dobre zakorzeniły się w naszej szkole. W poniedziałek, 15 lutego przybyliśmy do szkoły ubrani na czerwono i gotowi do zabawy. Zaczęło się oczywiście od przekazywania sobie wyrazów sympatii i przyjaźni poprzez „pocztę walentynkową”, która z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Uczniowie klas 0-III mogli wrzucać walentynkowe listy do swoich sympatii, koleżanek i kolegów już od kilku dni. Tegoroczną pocztę zorganizowała grupa przedszkolna. Potem, w klasach graliśmy w gry i braliśmy udział w różnych zabawach. Walentynki to świetna okazja do złożenia pozytywnych życzeń wszystkim osobom, które lubimy. Uśmiechy i drobne upominki czy własnoręcznie wykonane kartki z pewnością uszczęśliwiły dziś niejedną osobę.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                 MSU