Wirtualnie zwierzę może adoptować dosłownie każdy - wystarczą jedynie dobre chęci oraz odpowiedni budżet. Uczniowie naszej szkoły postanowili zebrać fundusze na eAdpocję. Chcemy w ten sposób pomóc w ratowaniu i leczeniu rannych koali, które ucierpiały podczas wielkich australijskich pożarów.

A zatem….od poniedziałku, 10 lutego przez cały tydzień rozpoczynamy w szkole zbiórkę pieniędzy!

Jak przystąpić do naszej akcji? Weź udział w przygotowanych przez uczniów i nauczycieli atrakcjach. Szczegóły na plakatach oraz w szkolnym punkcie informacyjnym. Wśród przygotowanych atrakcji min.: sprzedaż gadżetów hand made, Wielkie Sale, czyli wyprzedaż zabawek, gier, klocków itp., indywidualne lekcje z wybranym nauczycielem, sprzedaż soków i przekąsek oraz dyskoteka.

Zachęcamy wszystkich do czynnego udziału!