WIOSENNY KONKURS RECYTATORSKI „WIOSNA DAJE NADZIEJĘ”

Drodzy Uczniowie klas 4-8!

Zapraszamy do udziału w szkolnym Wiosennym Konkursie Recytatorskim pod hasłem „Wiosna daje nadzieję”. Podobnie jak w latach poprzednich odbędzie się on w bibliotece szkolnej. Z uwagi na trwającą sytuację  pandemiczną  wysłuchania przygotowanych utworów (uczniowie wybierają samodzielnie dowolny wiersz o tematyce wiosennej) będą odbywały się w dniach 21-25 marca 2022 r.  Po utworzeniu listy uczniów zgłoszonych do udziału w konkursie ustalimy terminy prezentacji dla poszczególnych uczestników. Naturalnie, dostosujemy je do ich planu lekcji i zajęć dodatkowych.

Regulamin Konkursu jest dostępny w bibliotece szkolnej, w której również przyjmujemy zgłoszenia chętnych uczniów (należy podać tytuł i autora wybranego tekstu) do wtorku, 15  marca.