Uśmiechnięci, ale z lekką tremą próg "Osiemdziesiątki" przekroczyły dzieci z grupy przedszkolnej oraz pierwszoklasistki i pierwszoklasiści. Po wspólnej uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego, dzieci udały się do sal, w których czekały niespodzianki:)

Na przedszkolaków czekał niezwykły gość, który przyniósł dzieciom "małe co nieco". Wspólna zabawa z Kubusiem Puchatkiem przyniosła wiele radości i śmiechu. Trema szybko minęła i z wielką niecierpliwością wszystkie przedszkolaki czekają na kolejny dzień w szkole.

Dzieci z klas pierwszych w obecności swoich rodziców zostały przez panią dyrektor Marzenę Sztygar PASOWANE NA UCZNIA Szkoły Podstawowej nr 80. Z rąk wicedyrektorek p.Beaty Gałutowskiej i p.Małgorzaty Klucznik otrzymały pamiątkowe tarcze szkolne. Oczywiście nie mogło zabraknąć słodkiego upominku :) Na koniec emocjonującego dnia sesja fotograficzna!

Życzymy przedszkolakom i uczniom klas pierwszych wielu wspaniałych dni w "Osiemdziesiątce"!