16 maja w naszej szkole odbyły się eliminacje "MAM TALENT", którego celem było promowanie i rozwijanie talentów uczniów naszej szkoły. Do konkursu zgłosiło się 50 uczniów z klas 0-3 w 35 występach. Wspaniała publiczność dopingowała , wspierała i oklaskiwała ze wszystkich sił młodych wykonawców doceniając ich niezwykłe talenty i ogromną odwagę.
Konkurs składa się z 2 etapów.
I etap odbył się 16 maja i stanowił formę przesłuchania. 5 występów zostało docenionych przez JURY i awansowało bezpośrednio do finału zaraz po swoim występie dzięki złotemu przyciskowi.
Ostatecznie do II etapu, czyli finału , zakwalifikowało się 22 uczestników w 17 występach. W dniu 30 maja na sali gimnastycznej o godzinie 12:00 odbędzie się WIELKI FINAŁ.
Finalistami konkursu zostali:
1 Michał Samko
2 Maya Fronczak
3 Lena Sieńska
4 Patrycja Stryjewska
5 Maja Gałat i Ola Lech
6 Hania Pawlik
7 Lenart Zabielski
8 Michał Waszczyk
9 Natalia Polis i Eunika Korniichuk
10 Ela Gładyś
11 Amelia Laska i Zuza Weselak