30 listopada odbyły się Andrzejki. Samorząd Uczniowski przygotował kilka konkursów, aby uczcić to święto. Przez cały rok odbywa się również konkurs na najbardziej aktywną klasę w tym roku szkolnym. Uczestnicy konkursów, takich jak konkursy andrzejkowe, zdobywają dla swoich klas punkty przyczyniające się do wyniku swojej klasy w tym konkursie.

Oto wyniki konkursów andrzejkowych:

1. Konkurs na figurę woskową:
Miejsce pierwsze Dawid Wycinek z klasy 8a (15pkt)

Miejsce drugie Jakub Kieliszczyk z klasy 5b (7pkt)

Miejsce trzecie Agata Bieńkowska z klasy 4b (5pkt)

2. Konkurs na ilustrację tradycji andrzejkowej:

Miejsce pierwsze Zofia Droszkowska z klasy 8c (10pkt)

Miejsce drugie Mateusz Wons z klasy 5b (6pkt)

Miejsce trzecie Tymon Lewandowski z klasy 4b (4pkt)
Punkty w nawiasach są punktami zdobytymi dla klasy w całorocznym konkursie klas :)

3. Najdłuższy ciąg z butów

Ten konkurs bezkonkurencyjnie wygrywa Lena Deja z klasy 5a, tym samym zdobywając 10 punktów dla swojej klasy.

4. Wyróżnienia

Niektóre prace nie pasowały formą do żadnego z konkursów lub były zrobione przez wychowawców. Samorząd Uczniowski postanowił je wyróżnić.

Oto wyniki ocen tych prac:

1. Praca wychowawczyni klasy 8c, zwyczaj nadawania intencji świeczkom zdobywa 6 punktów dla klasy 8c.

2. Praca wychowawczyni klasy 8c, figura z wosku zdobywa 6 punktów dla klasy 8c

3. Praca wychowawczyni klasy 8c, ilustracja tradycji andrzejkowej zdobywa 8 punktów dla klasy 8c

4. Praca Jakuba Myrty z klasy 8a, planszowa gra andrzejkowa zdobywa 7 punktów dla klasy 8a

5. Praca Mateusza Wonsa z klasy 5b, zwyczaj obierek od jabłek zdobywa 4 punkty dla klasy 5b

Gratulujemy zwycięzcom!

Zachęcamy do brania udziału w następnych konkursach!