W dniu 11 października odbył się uroczysty apel galowy klas 0-3 podczas, którego został zaprzysiężony nowy Mini Samorząd Uczniowski. Uczniowie ślubowali na sztandar szkoły, że będą godnie ją reprezentować i pilnie pełnić funkcje w samorządzie. Życzymy im powodzenia!

Skład Rady Mini Samorządu Uczniowskiego w  tym roku szkolnym przedstawia się następująco:

Przewodnicząca – Maja Dybowska - Mrozowicz z klasy 3a

Zastępcy przewodniczącego – Michał Klunder klasa 3a,  Jakub Smoszna klasa 3b, Marek Wołoszyn klasa 3b

Mini Samorządem Uczniowskim opiekują się panie Katarzyna Jadeszko i Małgorzata Stasiuk.

Podczas apelu zostały wręczone nagrody za konkurs na nową nazwę świetlicy szkolnej. Wygrała uczennica, która wymyśliła nazwę dla świetlicy - "Nasza Dziesiątka".